Hartelijk welkom op onze site.

Is dit uw eerste bezoek aan West Schotland?
Dan bent u misschien geinteresseerd in wat meer achtergrondinformatie over de locatie van onze parken.
Argyle is makkelijk te bereiken is vanaf midden Schotland. Het gebied kent een rijke geschiedenis. Dit is het Schotland zoals u dat kent van foto’s. Er liggen bergen, meren en het heeft een schitterende ruige kustlijn. De omgeving is ideaal om er op uit te gaan. Ontdek de rustige weggetjes die uitnodigen om in uw eigen tempo dit fantastische landschap te bewonderen.

Route vanaf de ferry
Om bij Hunters Quay Holiday Villagete komen neemt u vanaf de stad Gourock de ferry naar Hunters Quay. Dit tochtje duurt zo’n 20 minuten en de ferry gaat elk half uur. Van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat. Vooraf boeken is niet nodig. U stapt aan boord en betaalt ter plaatse. Sla rechtsaf wanneer u de scheepshelling verlaat. De ingang van het park ligt op 1,5 km rijden. Vanaf hier kunt u de heuvels van Argyll en de Holy Loch al zien. De omgeving is werkelijk adembenemend.

 Drimynie Estate in Lochgoilhead bereikt u via een prachtige rit langs de oevers van Loch Lomond. Daarna neemt u een heuvelpas Rest-and-be-Thankful. Vanaf hier is het ongeveer 9 km rijden naar de top van de heuvelpas. Wanneer u naar beneden rijdt, komt u langs Loch Goil. Hier vindt u de huisjes van Drimsynie Estate. Rijd iets verder door en u waant zich in een omgeving zoals op een ansichtkaart.
Veel van onze Nederlandse gasten bezoeken Loch Awe Holiday Village na een week verblijf in Hunters Quay. Vanaf dit park rijdt u langs de oevers van Loch Eck, Loch Fyne en Loch Awe. U komt langs de indrukwekkende ruines van Kilchurn Castle. Blijf deze weg aanhouden totdat u het park bereikt in het kleine dorpje Bridge of Awe.

Wat maakt deze parken anders dan andere parken?
Alle parken liggen op een schitterende locatie in het prachtige westen van Schotland.
Hunters Quay Holiday Village ligt in de regio Cowal Peninsula. Dit is een rustig deel van Argyll. U vindt er rustige weggetjes. Ideaal om de Lochs en dorpjes op uw gemak te ontdekken. Bij de VVV in Dunoon vindt u meer informatie over wat er te doen is in de regio. Dingen die u zeker niet mag missen zijn:

  • Kyles of Bute. Makkelijk aan te rijden wanneer u naar het kustpaatsje Tighnabruaich gaat.
  • Een dagtrip naar Isle of Bute. Makkelijk te bereiken via de ferry vanaf Colintraive. Bezoek er Mt. Stuart: een indrukwekkend landhuis op het eiland. Ook de Benmore Gardens zijn uw bezoek zeker waard.
  • Er zijn vele wandelpaden uitgezet in en om Argyll Forest Park.

Loch Awe Holiday Village is een rustiger park. Er zijn veel dingen te zien en te doen in de regio. Vlakbij is Oban. Vanaf daar kunt u naar vele eilanden gaan. In Oban vindt u het dichtstbijzijnde VVV. Er zijn dagtochten verkrijgbaar naar de eilanden Mull en Iona. Bovendien kunt u naar talrijke kleinere eilanden. Rijdt over de Connell Bridge naar Glencoa en Ft. Willia. Ga naar het zuiden naar de Mull of Kintyre om een bezoek te brengen aan het eiland Gigha. Of de prachtige stranden bij Machrihanish. Loch Awe is bekend bij vissers. Er zijn cruises verkrijgbaar, zowel voor Loch Awe als voor Loch Etive. Een fantastische manier om een deel van Argyll te zien dat niet met de auto te bereiken is.

Drimsynie Estate in Lochgoilhead is een uitstekende uitvalsbasis. Hoewel er in de Holiday Village zoveel te doen is dat u er ook voor kunt kiezen om de wandelpaden te volgen. Dit is een schitterende manier om de mooie vallei te ontdekken. U kunt een boot huren bij Loch Goil of een cruise maken vlakbij Loch Lomond. Lochgoilhead ligt vlakbij de regio Arrochar Alps. U kunt daar de hoogste berg van de Argyll beklimmen. Een uitdaging, maar wel goed te doen. De paden zijn goed gemarkeerd. De dichtstbijzijnde VVV zit in Ardgartan. Het park ligt in Loch Lomond National Park en heeft meerdere wandelpaden uitgezet in de omgeving.
Door de jaren heen hebben we al vele Nederlandse bezoekers mogen verwelkomen. Mocht u vragen hebben over specifieke dingen die u wilt zien of doen, neem dan gerust contact met ons op. Het mailadres is: info@argyllholidays.com



Argyllholidays.com Drimsynie Estate Lochgoilhead Argyll PA24 8AD Reservations 9am to 10pm daily: 01301 703 247 E mail sales